אלומה - עיצוב ותכנון תאורה

ייעוץ תאורה
תכנון תאורה
תכשיטנות תאורה
שירותי מעבדה

אלומה בעיצוב תאורה
חנות תאורה בירושלים

ברוכים הבאים לחנות התאורה שלנו, שם מומחיות פוגשת חדשנות! עם עשור של הקמה ולמעלה מ-15 שנות ניסיון קולקטיבי בעיצוב ותכנון תאורה, אנו מתגאים בהיותנו עסק בבעלות משפחתית המחויב למצוינות. הצוות שלנו מורכב מהאנשים המקצועיים ביותר בשוק, המוקדשים לשינוי חללים עם פתרונות תאורה חדישים. לאחר שהשלמנו בהצלחה אלפי פרויקטים ביתיים, אנו מביאים מומחיות ויצירתיות ללא תחרות לכל מאמץ. הצטרפו אלינו להאיר את עולמכם בסטייל ובתחכום.

היכנסו לעולם שלנו וגלו מבחר אצור של גופי התאורה הטובים ביותר שמקורם בקפידה מרחבי העולם. כל פריט בקולקציה שלנו מגלם את התגלמות האיכות, מעוצב בדייקנות והקפדה כדי להאיר את החלל שלך בברק שאין שני לו. מעיצובים עכשוויים אלגנטיים ועד קלאסיקות נצחיות, אנו מציעים מגוון מגוון של אפשרויות שיתאימו לכל סגנון והעדפה.

אבל המחויבות שלנו למצוינות חורגת הרבה מעבר למוצרים שאנו מציעים. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו, הידועים במומחיותם ותשוקתם, עומדים ללוות אתכם בכל שלב בתהליך העיצוב. עם מסירות בלתי מעורערת להבנת החזון והדרישות הייחודיות שלך, אנו משתפים פעולה באופן הדוק כדי ליצור פתרונות תאורה מותאמים אישית שמתעלות על הרגיל ומעלים את היוצא דופן.

לאורך השנים, זכינו להאיר אינספור בתים וחללים, כל פרויקט מעיד על מחויבותנו הבלתי מעורערת לאיכות וחדשנות. בין אם מדובר בהפיכת פינה חמימה לנקודת מוקד שובת לב או להחדיר לבית שלם חום ואווירה, ניתן לראות את המגע הייחודי שלנו בכל פרט ופרט.

בבסיסנו, אנו מאמינים שתאורה היא יותר מסתם צורך מעשי – זוהי צורת אמנות שיש לה את הכוח לשנות סביבות ולעורר רגשות. עם אמונה זו כאור המנחה שלנו, אנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע, בו היצירתיות אינה יודעת גבולות והמצוינות אינה יודעת פשרות.

חווה את ההבדל שהאיכות והמומחיות בעיצוב יכולים לעשות. ברוכים הבאים לעולם הארה שלנו, שבו כל רגע זורח יותר מקודמו.

ממליצים עלינו

שי כהן

גופים תאורה באיכות גבוהה, שירות אמין ומרצה

Roni Mor

תודה רבה רותי ושי המקסימים על שירות מקצועי ואדיב! ממליצים בחום

hanan Zoha

ממליץ בחום, שי נתן לנו יחס מקצועי ביותר, וסבלני מאוד! נתן לנו שירות סופר מקצועי, ועזר לנו לתכנן את התאורה לפי מידות הבית, והצרכים שלנו

דורון ברקוביץ

ממליצה בחום על שירות אדיב ומקצועי. חנות מיוחדת מאוד, ומוכרים אמינים,נותנים פתרון ומענה לכל עניין. מאוד מרוצה מהמוצרים שרכשתי, הכל הגיע בזמן ומדוייק ומקסים.

אריה גוטליב

דברים יחודיים אם הרבה אפשרויות. ויחס מיוחד

OMER COHEN

אנשי מקצוע מדהימים. ראש שקט דברים מדהימים ! רכשתי בחנות אלומה תאורה הכל הגיע כמצופה ובדיוק בזמן.
הצג את הנושא הזה עם הצבעים שלך